Warning: Creating default object from empty value in /home3/downbull/public_html/estetik-fiyatlari.org/wp-content/plugins/wpseo_2.7.6_tr_cat/wpseo.php on line 1215
Çarpık bacak estetiği,ameliyatı,çarpık bacakları düzeltme fiyatları

Çarpık bacak tedavisi

Kadınlarda bacak görünümü dış görünüşlerini etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Bacakları çarpık olan bayanlar mini etek şort hatta bacak şekillerini ortaya çıkarıyor diye dar pantolanlar dahi giyinemiyorlar.

Çarpık bacak nedenleri ?

Bazı bacaklar genetik olarak düz değil ,yapısal kemik eğriliklerinden, dışa doğru eğik durmaktadır. Diz ve bacak içlerinde fazla yağ birikmesi sonucunda, bacakların konturu bozulup, şekli bozulabiliyor. Bazı hastalarda ise, ayak bilekleri ve baldırlar kalın olduğu için bacaklar orantısız veya şekli bozuk olabiliyor.

çarpık bacak fotoğrafı

Çarpık bacak tedavisi

Çarpık bacak tedavisinde sanılanın aksine oldukça basit ve bildik  bir yöntem uygulanmaktadır. Vücudumuzun bir çok bölgesinde estetik amaçlı kullandığımız ‘liposuction’ yani yağ alma ameliyatı ile fazla olan yerlerden alınan yağ hücreleri, bacağın eksik olan yerlerine nakledilerek, buraların dolgunlaştırılması mümkün olabiliyor. Bu sayede,  S şeklinde kıvrımlı olan ve çarpık duran bacakların daha düzgün durması sağlanımış oluyor. Kahraman liposuction sayesinde bir çok bayanın piskolojisi düzelmiş oluyor.