Warning: Creating default object from empty value in /home3/downbull/public_html/estetik-fiyatlari.org/wp-content/plugins/wpseo_2.7.6_tr_cat/wpseo.php on line 1215
Saç Mezoterapisi

Saç Mezoterapisi

sac mezoterapisiSaçınızda dökülme, yıpranma, sağlıksız bir görüntü gibi problemler varsa istemediğiniz sonuçlarla karşı karşıya kalmamak için uygulanması gereken ilk yöntem saç mezoterapisidir. Saçınızın eski haline gelmesi ya da aşırı derecede meydana gelen dökülmelerden kurtulmak için kullanmadığınız ürün kalmadıysa üzülmeyin. Saç problemlerinizi çözmek için hangi ürünü kullanırsanız kullanın dışarıdan uygulamalar saç köküne etki etmediği için, ürünler ya da alınan ilaçlar ile istenilen sonuca ulaşmak pek de mümkün değil. Kalıcı bir sonuç elde etmek için mezoterapi karışımının enjektör yardımıyla saç köklerine verildiği saç mezoterapisi yöntemini kullanmak gerekmektedir.

Saç Mezoterapisi Kaç Seans Sürer

Yaklaşık 10 günlük periyotlar şeklinde 10 seansta uygulanan bu yöntemin etkisi 3-4 yıl sürmektedir. Kişi saçındaki değişimi 7.seanstan itibaren görmeye başlar. Saç telleri daha parlak, kalın ve güçlü bir hale gelirken saç dökülmeleri de normal seviyeye gelmiştir. Saç mezoterapi yöntemi ile sağlıklı olan saç kökleri bir süre sonra daha fazla saç teli oluşmasını da sağlamaktadır. Bu yöntemle birlikte saç problemi yaşayan herkes saç sağlığını kontrol altına alabilir. Bu yöntem kadın erkek herkese için uygundur. Saç mezoterapisinde saça enjekte edilen ilaçlarda vitamin, protein, mineral gibi maddeler yer almaktadır. Sağlıklı saçlara sahip bir insanda ortalama günde 100saç teli dökülürken, .saç mezoterapi yöntemi uygulanması gereken nokta 100ün üstünde beliren saç dökülmeleridir. Çeşitli nedenlerle de olsa dökülmeleri ortalamanın üstünde olan kişi bir an önce uzmana görünüp saç mezoterapisine başlamalıdır.

Önceki Yazı:

sonraki Yazı: